Montaż systemu lokalizacji GanTrack

 

GanTrack to innowacyjny, najskuteczniejszy system lokalizacji skradzionych pojazdów firmy Gannet. GanTrack opiera się na radiowym systemie lokalizacji pojazdów, co pozwala na szybkie odzyskanie skradzionego pojazdu. Lokalizator wykorzystuje pasma częstotliwości radiowych, których nie są w stanie zniwelować stosowane przez złodziei zagłuszarki. System GanTrack w przeciwieństwie do systemów GPS/GSM nie traci zasięgu nawet w garażach podziemnych czy metalowych kontenerach.

System posiada własne zasilanie co uniemożliwia wykrycie miejsca montażu przez śledzenie instalacji elektrycznej pojazdu. Nie pomoże też odłączenie akumulatora.

System znajduje się w trybie uśpienia i aktywuje się go dopiero po wystąpieniu kradzieży co uniemożliwia złodziejowi znalezienie miejsca montażu, a użytkownikowi zapewnia pełną prywatność.

Bateria wytrzymuje do 5 lat, a zainstalowany wcześniej moduł, można przenieść do innego pojazdu.

Skuteczność w odzyskiwaniu pojazdów sięga 98%. Listę odzyskanych pojazdów i okoliczności w jakich zostały skradzione i odzyskane można sprawdzić na stronie producenta https://www.gannet.pl

Montażu systemu mogą dokonywać poddawani mocnej selekcji tylko certyfikowani instalatorzy.

TopCar  jak jedny dealer z okolicy zaprasza do kontaktu klientów szczególnie z okolic Wadowic, Zatora, Andrychowa, Kęt, Skawiny, Kalwarii, Suchej Beskidzkiej.