CAN IMMOBILIZER IGLA

 

 

IGLA to nowoczesne zabezpieczenie przeciw kradzieżowe dla samochodów wyposażonych w magistralę CAN oraz systemu bez kluczykowego dostępu Keyless.

Immobiliser posiada innowacyjny system wykorzystujący standardowe przewody samochodu co umożliwia montaż bez dodatkowych przewodów w praktycznie każdym miejscu w samochodzie, z tego względu lokalizacja urządzenia jest wyjątkowo utrudniona, przy prawidłowym montażu praktycznie nie do zlokalizowania.

W zależności od modelu chronionego samochodu immobilizer może zablokować uruchomienie silnika, automatyczną skrzynię biegów, pedał gazu oraz inne systemy umożliwiające jazdę.

Przewagą urządzenia IGLA nad tradycyjnymi systemami alarmowymi jest jego wielkość oraz cyfrowa blokada. Złodziej nie uruchomi samochodu nawet będąc w posiadaniu kluczyka czy korzystając z kradzieży na tzw. walizkę (kluczyki Keyless).

Urządzenie zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa, nawet gdy złodziej będzie w posiadaniu kluczyka lub skopiuje klucz Keyless.

IGLA jest odporna na wszelkiego rodzaju urządzenia zagłuszające lub wykrywające elektronikę.

Autoryzacja urządzenia odbywa się za pomocą indywidualnego kodu PIN wprowadzanego za pomocą fabrycznych przycisków występujących w samochodzie,  za pomocą aplikacji na Smartphone (zgodny z systemem IOS lub Android)  lub za pomocą kart zbliżeniowych (2 karty w zestawie).

Niewielkie wymiary

Prosta autoryzacja

Aplikacja na telefon